Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Chcesz pracować w komisji wyborczej, a może jesteś działaczem społecznym i myślisz pozostaniu radnym? Grupa #Działamy zaprasza do współpracy.

Chcesz pracować w komisji wyborczej, a może jesteś działaczem społecznym i myślisz pozostaniu radnym? Grupa #działam zaprasza do współpracy. ... Zobacz więcejZwiń

8 godzin temu
Pruszczanin z prośbą o wsparcie. Możemy wesprzeć przez siepomaga lub przekazując 1,5% podatku przy rocznym roliczeniu podatkowym. Z góry dziękujemy w imieniu rodziny za okazaną pomoc.

https://www.siepomaga.pl/oliwier-zawadzinski?fbclid=IwAR2VNJWVckbaZMSqsuCiujZe0x3zHJrCM2rD4Cf3WyalMenUCl7kXBdHaIg#wplaty

Pruszczanin z prośbą o wsparcie. Możemy wesprzeć przez "siepomaga" lub przekazując 1,5% podatku przy rocznym roliczeniu podatkowym. Z góry dziękujemy w imieniu rodziny za okazaną pomoc.

www.siepomaga.pl/oliwier-zawadzinski?fbclid=IwAR2VNJWVckbaZMSqsuCiujZe0x3zHJrCM2rD4Cf3WyalMenUCl7...
... Zobacz więcejZwiń

17 godzin temu
Szanowni i szanowne @obserwujący, chociaż Pruszcz codziennie stoi w korkach jakby był  zawsze w trakcie protestu, to jednak dzisiaj w Pruszczu Gdańskim odbędzie protest rolników w godzinach 10:00 - 17:00, nasza koleżanka Dorota Radomska wraz z innymi wolontariuszami będzie rozdawać ulotki z informacjami i postulatami rolniczymi.
My wspieramy rolników. Brawo Janusz Sampolski Wiesław Zbroiński oraz Piotr Malz za organizację.
Jak możecie to w komentarzach publikujcie zdjęcia z miasta. Pozdrawiamy..Image attachment

Szanowni i szanowne @obserwujący, chociaż Pruszcz codziennie stoi w korkach jakby był zawsze w trakcie protestu, to jednak dzisiaj w Pruszczu Gdańskim odbędzie protest rolników w godzinach 10:00 - 17:00, nasza koleżanka Dorota Radomska wraz z innymi wolontariuszami będzie rozdawać ulotki z informacjami i postulatami rolniczymi.
My wspieramy rolników. Brawo Janusz Sampolski Wiesław Zbroiński oraz Piotr Malz za organizację.
Jak możecie to w komentarzach publikujcie zdjęcia z miasta. Pozdrawiamy..
... Zobacz więcejZwiń

2 dni temu

Skomentuj na facebooku

Pięknie! Jestem za Polskim Rolnictwem 🚜

Zastawna g. 13:10 💪

A gdzie byli organizatorzy tej zadymy jak PiS walił was w rogi przez ostatnie lata .. To wieś dała PiS większoś przy wyborach .Teraz róbcie zadymy pod siedzibami PiS a nie utrudniajcie życia innym.

Load more

WIADOMOŚCI

Loading
  • Miasto Pruszcz Gdański
  • Gmina Pruszcz Gdański
  • Gmina Cedry Wielkie
  • Gmina Pszczółki
  • Gmina Suchy Dąb
  • Gmina Trąbki Wielkie
  • Gmina Kolbudy
  • Gmina Przywidz
Pruszcz Gdański
8°
zachmurzenie duże
wilgotność: 91%
wiatr: 7m/s płd.
Max: 9 • Min: 8
8°
Sob
8°
Nd
Weather from OpenWeatherMap

Obserwuj nas