Zapraszamy do galerii akcji charytatywnej Fundacji Pruszczanie.pl, którego organizatorami był Klub Lokalnych Przedsiębiorców, Freedom Nieruchomości w Pruszczu Gdańskim oraz Praust Office.

Za nami kolejna edycja wydarzenia z cyklu spotkań Klubu Lokalnych Przedsiębiorców, która ponownie została połączona z akcją charytatywną. Spotkanie już po raz drugi odbyło się w wyjątkowym miejscu, takim jak Kino na Bursztynowym Szlaku, które mieści się w Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim.

Hasłem przewodnim wydarzenia jest: Biznes Otwarty Na Ludzi, a historią która zainspirowała nas do pomocy jest historia Kasi. Podopieczna fundacji Klubu Lokalnych Przedsiębiorców walczy z niedotlenieniem mózgu i poważną niepełnosprawnością. Na szczęście dzięki rehabilitacji i leczeniu ma szansę wrócić do macierzyństwa i szczęśliwego życia.
Podczas pierwszej akcji charytatywnej w październiku 2022 roku wzięło udział ok. 90 osób, głównie lokalnych przedsiębiorców. Udało się zebrać dla Kasi ponad 20 tys. zł.  Powtórzyliśmy sukces tamtego wydarzenia i przy udziale wszystkich zaproszonych udało się zebrać podobną sumę, która pomoże Kasi w kontynuowaniu rehabilitacji. Za całe wsparcie serdecznie dziękujemy.
Biznes otwarty na ludzi – to wyjątkowe wydarzenie, w które zaangażowani są lokalni przedsiębiorcy, wolontariusze i fundacje. Jest to okazja do nawiązania relacji biznesowych dla wszystkich obecnych gości i firm.
Prelegentem wieczoru był Krzysztof Hillar – przedsiębiorca, trener, mówca motywacyjny, ekspert w zakresie budowy i prowadzenia biznesu oraz wystąpień publicznych. Na miejscu mogliśmy podziwiać wystawę obrazów o surrealistycznym świecie lat 20-tych minionego stulecia, pt. „Kolorowe sny o Gdańsku” artysty Vasyla Netsko, finałem był koncert zespołu Będzie Padać.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i wsparcie akcji charytatywnej.

 

Sponsorzy:
Activa Deweloper
Alter Inwestment
Molki Sp. z o. o.
Biuro Rachunkowe Jechna sp z o.o
Fundacja Andrzeja Kobylarza Zdrowa Rodzina

Patronat medialny:
Pruszczanie.pl
Magazyn biznesowo-lifestylowy „Warto!”
Express Biznesu
Gdańsk Strefa Prestiżu

Komunikacja wizualna wydarzenia:
Studio Wiercany