Czy jesteś gotowy na niezapomnianą podróż w świat magii filmu? Mamy dla Ciebie niezwykłą okazję do odkrycia nowych talentów i cieszenia się kreatywnością w najwyższej formie! Już 29 września 2023 roku w Pruszczu Gdańskim odbędzie się Bursztynowy Festiwal Filmowy, który zachwyci każdego miłośnika kina.

W Kinie na Bursztynowym Szlaku, ulokowanym przy ulicy Chopina 34, o godzinie 16:00 rozpocznie się główna projekcja, podczas której będziesz miał okazję zanurzyć się w krótkometrażowych produkcjach filmowych. To wyjątkowy moment, aby dać się porwać historiom opowiedzianym przez utalentowanych filmowców, którzy swoją pasją potrafią poruszyć serca widzów.

Ale Bursztynowy Festiwal Filmowy to nie tylko możliwość oglądania filmów – to również szansa, abyś Ty sam/a poczuł/poczuła magię kreatywności filmowej. Zachęcamy Cię do wzięcia udziału w konkursie, w którym samodzielnie możesz stworzyć krótki film trwający od 1 do 3 minut. Wykorzystaj swoją wyobraźnię, opowiedz swoją historię i podziel się nią z innymi.

Nie czekaj dłużej! Zarezerwuj czas w swoim kalendarzu na 29 września i przyjdź na Bursztynowy Festiwal Filmowy. To wyjątkowa okazja, aby zanurzyć się w świat filmowej sztuki, odkryć nowych talentów i dać upust swojej pasji. Do zobaczenia na festiwalu!

WSTĘP WOLNY