Drodzy Pruszczanie i mieszkańcy powiatu gdańskiego.
Po 8 miesięcznej przerwie Cyrk Zalewski powrócił na trasę ze swoim najnowszym programem! W Pruszczu Gdańskim wystąpi już 12 czerwca. Przed mieszkańcami miasta 2 spektakle, podczas których widzowie zobaczą: mrożące krew w żyłach motory w kuli śmierci, niesamowity pokaz wielkiej iluzji, „żelaznego” strong mana, czy znany ze słynnego Cirque du Soleil numer gimnastyczny na bungee! Najmłodsi widzowie mogą liczyć na bliskie spotkanie ze swoimi bohaterami: Shimmer i Shine, Spidermanem i najprawdziwszym dinozaurem…

Najstarsza cyrkowa rodzina w Polsce powraca do polskich miast i miasteczek z wyjątkowym show zaadresowanym dla widzów od 3 do 103 lat.

W sobotę (12 czerwca) odbędą się w Pruszczu Gdańskim dwa blisko dwugodzinne spektakle. Program przedstawienia został skonstruowany tak, aby świetne bawiły się nim trzy pokolenia widzów: dzieci, rodzice i dziadkowie.

– Tęskniliśmy za naszymi widzami. Biorąc pod uwagę naszą dotychczasową aktywność, 8 miesięcy przerwy to bardzo długi czas. Nie zmarnowaliśmy go  – nowa perspektywa spojrzenia na naszą sztukę, godziny prób, wiele przygotowań – wszystko po to, aby znów bawić i zachwycać goszczących pod naszym namiotem Polaków. Dziękujemy, że wciąż jesteście z nami – mówi Kamil Zalewski, reżyser i jedna z gwiazd najnowszego spektaklu  Cyrku Zalewski.

Jak zapewnia, spektakl zachwyci nawet najbardziej wymagających widzów. Cyrkowi akrobaci i sztukmistrze udowodnią w nim, że ograniczenia ludzkiego ciała nie istnieją, a iluzjonistyczne pokazy zatrą granicę między magią a rzeczywistością…. Widzów podczas całego spektaklu będzie zabawiał – znany z polskich i międzynarodowych aren, nagradzany na prestiżowych festiwalach cyrkowych – klaun RiCO.

Blisko dwugodzinne show to niewiarygodne numery, akrobacje na granicy ludzkich możliwości, mrożące krew w żyłach pokazy i najprawdziwsza magia.

Pod namiotem Cyrku Zalewski wystąpią artyści z Łotwy, Polski, Ukrainy, Chile, Argentyny, Brazylii. Zalewscy od wielu lat bardzo mocno wspierają także młode pokolenie polskich artystów cyrkowych, w tym roku pod kopułą swojego namiotu ponownie będą prezentować artystów – absolwentów Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku.
Kiedy: 12 czerwca (sobota) , godz. 14.00 i 17.00

Gdzie: ul. Kupiecka / Zastawna

W programie:
Duża iluzja – Kamil Zalewski
Pokaz hula hop pod kopułą cyrku – Ernita – Łotwa
Strongman – Denis Ilchenko – Ukraina (NOWOŚĆ)
Gimnastyka na Bungee (NOWOŚĆ) (absolwenci Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku) 3 osoby
Clown RiCO – Polska
Kula Śmierci – Alison Riders – Brazylia, Argentyna, Chile
Żonglerka nogami – Dominika Krystel – Polska – (absolwentka Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku)
Gimnastyka na sztrabatach – Maciej Najmowicz – Polska (absolwent Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku)
Ekwilibrystyka na krzesłach – Maciej Sokołowski – Polska (absolwent Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku)
Napowietrzny pokaz gimnastyki na kole
Napowietrzny pokaz gimnastyki na siatce w duecie Jagoda Stanasiuk i Monika Kamińska (absolwentki Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku),

Goście specjalni, ulubieńcy najmłodszych:
Dinozaur, Shimmer i Shine, Minecraft oraz Spiderman.
Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/535996471108610?active_tab=about

Link do zdjęć z premiery: https://we.tl/t-lkYfolR9DC

Kontakt: Warsaw Public Relations, Tomasz Kamyk, mail: tomasz@warsawpr.pl, tel: 662 743 959

MNR