Staraniem OKSiBP ukazał się 16-stronicowy informator z ofertą wydarzeń zaplanowanych w ramach tegorocznych ferii. Publikacja dowodzi, że tegoroczna Akcja Zima w Gminie Pruszcz Gdański zapowiada się bogato i atrakcyjnie.

– W pierwszym tygodniu ferii zajęcia organizowane przez nauczycieli będą odbywać się w szkołach – wyjaśnia Grzegorz Antoni Cwaliński, dyr. OKSiBP. – Jednak to nie jedyna propozycja dla dzieci i młodzieży na terenie naszej gminy. Już od 29 stycznia zapraszamy na bale karnawałowe i zawody sportowo-rekreacyjne w świetlicach wiejskich, a do naszego ośrodka na seanse kinowe, spektakle teatralne, warsztaty artystyczne, spotkania edukacyjne, gry, zabawy. Propozycji jest tak wiele, że po raz kolejny zdecydowaliśmy się opublikować je w postaci biuletynu, wydrukowanego w pięciu tysiącach egzemplarzy, który trafił do placówek edukacyjnych i sołtysów w całej gminie.

Dzięki reklamodawcom, wydawnictwo jest kolportowane bezpłatnie.

Zapraszamy do lektury elektronicznej wersji folderu pod adresem http://pruszczgda.pl/kultura/2551-zimowa-oferta-juz-w-folderze

Brawa dla organizatorów.
Bardzo bogata i profesjonalnie przygotowana oferta dla Gminy wiejskiej Pruszcz Gdański