Kilkanaście dni temu przedstawiliśmy Państwu listy kandydatów Porozumienia Samorządowego dla Pruszcza Gdańskiego do Rady Miasta. Teraz chcielibyśmy przybliżyć Wam sylwetki tych kandydatów z podziałem na okręgi.

Na pierwszy ogień idą kandydaci z okręgu nr 4. Dla przypomnienia na kandydatów z tego okręgu głosujemy w dwóch komisjach znajdujących się w Szkole Podstawowej nr 4 przy ul Jana Kasprowicza oraz w Oddziale Przedszkolnym przy ul. Kochanowskiego 8 (przedszkole „Jedyneczka”).

  1. Chrząszcz Bartłomiej – 39 lat, tata dwójki dzieci, Radny Miejski kończącej się kadencji. Inżynier Eksploatacji Portów i Floty Morskiej, magister Zarządzania Przedsiębiorstwem. Według analiz przeprowadzonych przez członków i sympatyków stowarzyszenia Republikanie z Pruszcza Gdańskiego jeden z trzech najbardziej aktywnych radnych kończącej się kadencji. W Pruszczu Gdańskim mieszka od urodzenia. Jak dobrze pamiętamy, jako członek Komisji Ochrony Środowiska szczególną uwagę zwracał na zanieczyszczenie powietrza w okresie jesienno-zimowym. Przeprowadzał badania zanieczyszczeń za pomocą dostępnych czujników. Czynnie uprawia sport, maratończyk i ultramaratończyk.
  2. Mydło Katarzyna – 32 lata, mama dwójki dzieci. Absolwentka Wydziału Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Gdańskiego. Prowadzi działalność gospodarczą. Od kilku już lat udziela się społecznie. Wspiera radę rodziców w jednym z pruszczańskich przedszkoli. Od tego roku szkolnego pełni funkcję Przewodniczącej Rady Rodziców w Szkole Podstawowej nr 4 w Pruszczu Gdańskim. Chciałaby zająć się poprawą poziomu bezpieczeństwa dzieci w drodze do i ze szkół oraz podjąć działania zmierzające do możliwości bezpłatnego korzystania z obiektów sportowych na terenie całego miasta.
  3. Dziadul Marzena – 32 lata, mama dwójki dzieci w wieku szkolnym. Od urodzenia mieszka w Pruszczu Gdańskim. Prowadzi działalność gospodarcza, która związana jest z opieką nad dziećmi w wieku wczesnoszkolnym. Pracuje również przy wdrażaniu unijnych projektów związanych z nauką języków obcych. Jako radna chciałaby zająć się wspieraniem rodzin wielodzietnych, matek samotnie wychowujących dzieci oraz w trudnej sytuacji życiowej. Jako właścicielka i miłośniczka zwierząt chciałaby aby Miasto było przyjazne również czworonogom.
  4. Maszynowska Zofia – 34 lata, pracuje w jednej z pruszczańskich aptek. W swojej pracy zawsze pomaga potrzebującym jak tylko potrafi najlepiej. Teraz chciałaby to zaangażowanie przenieść poza miejsce pracy i pomagać Pruszczanom jako przedstawiciel mieszkańców w Radzie miasta. Chciałaby pracować nad tym aby wzrastała świadomość mieszkańców związana z zanieczyszczeniami tymi, które widzimy i tymi, które krążą wokół nas. Bardzo ważna jest dla niej ekologia i czystość miasta. Chciałaby aby wzorem zagranicznych miast w Pruszczu Gdańskim powstały automaty do recyklingu.
  5. Pozorska Marzena – 40 lat, mama trójki dzieci. Od ponad 30 lat mieszkanka Pruszcza Gdańskiego. Od wielu lat udziela się w pruszczańskich Stowarzyszeniach takich jak Więzi i Stowarzyszenie Przyjaciół Pruszcza Gdańskiego i Okolicznych Gmin. Jest ekspertem ds. wsparcia i współpracy w Państwowym Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. W związku z tym swoje doświadczenie chciałaby przenieść do pracy w samorządzie i pomagać osobom niepełnosprawnym oraz tym najbardziej potrzebującym.
  6. Jadczak Marcin – 37 lat, ojciec dwójki dzieci. Absolwent Politechniki Gdańskiej. Pracuje jako kontroler jakości produkcji. Od kilku lat prężnie działa w Zarządzie jednej z pruszczańskich wspólnot mieszkaniowych. Ważne jest dla niego dbanie o poczucie bezpieczeństwa współmieszkańców. Chciałby zadbać o wyposażenie placów zabaw w sprzęt dla dzieci niepełnosprawnych oraz o uświadamianie istoty pierwszej pomocy już od najmłodszych lat a także zwiększenie miejsc sportowych dla dzieci i rodzin, dbając także o czystość miejsc zielonych w mieście.

Zapraszamy na wybory!

 

 

Materiał wyborczy KWW Porozumienie Samorządowe dla Pruszcza Gd.