UKRADŁ TELEFON, ZOSTAŁ ZATRZYMANY
Kryminalni z komisariatu policji w Kolbudach zatrzymali 21-latka podejrzanego o kradzież telefonu komórkowego, wartego 600 złotych. Mężczyzna podczas imprezy wykorzystując nieuwagę domownika ukradł telefon komórkowy, który leżał pod biurkiem w pokoju. Policjanci odzyskali skradziony telefon i przekazali go właścicielowi. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W sobotę (23 stycznia br.) o godz. 22.15 do komisariatu w Kolbudach przyszedł 22-letni mieszkaniec Przywidza i stwierdził, że skradziono mu telefon komórkowy, warty 600 złotych. Z jego relacji wynikało, że kilka minut wcześniej podczas tak zwanej domówki jeden z gości wykorzystując jego nieuwagę ukradł telefon komórkowy, który leżał pod biurkiem w pokoju.

Śledczy pracujący na sprawą następnego dnia po zgłoszeniu kradzieży zatrzymali podejrzanego. Do zatrzymania 21-letniego mieszkańca gminy Przywidz doszło w niedzielę (24 stycznia br.) o godz. 19.45 w jego domu. Podczas przeszukania policjanci znaleźli w jego mieszkaniu skradziony telefon. Mężczyzna został zatrzymany a telefon trafił do właściciela.

Zgromadzony przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na postawienie jej zarzutu kradzieży. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienie wolności.

[ Mat.prasowe Policji ]