Od początku roku dostajemy sporo takich postów jak ten poniżej, coraz częściej my i nasze rodziny stajemy się ofiarami kradzieży.
Kradzione są rowery, hulajnogi, wózki. Coraz więcej obserwujemy włamań do domów i ogrodów.
Pamiętajcie, że czas urlopów i okres wolny od szkoły to naturalny czas aktywności dla takich nędznych złodziejaszków. Wystarczy, że dzieci pozostawią swoje rzeczy obok atrakcji na placach zabaw, a zaraz się znajdzie fan wolno leżącego sprzętu. Szkoda dzieciaków, pieniędzy i nerwów na takich łobuzków. Warto więc zaoszczędzić sobie tych „smutnych atrakcji” i być czujnym oraz przestrzec dzieci i znajomych. Jeżeli dojdzie do takiego incydentu i macie świadomość, że jesteście świadkami kradzieży to dzwońcie po policję.

Apel od Pruszczanki
KRADZIEŻ ROWERÓW na Osiedlu Bursztynowym!!!
Prawdopodobnie z soboty na niedzielę skradziono rowery z klatki schodowej na Osiedlu Bursztynowym. Mojemu synowi ktoś ukradł Unibike Navigator, stalowo niebieski. Opony Mitas 54-507 24×2,10. Bardzo proszę wszystkich, którzy cokolwiek wiedzą, cokolwiek widzieli o wszelkie informacje. Rower może nie ma wielkiej wartości ale nie możemy pozwolić, żeby byle śmieć łaził po osiedlach i kradł uczciwym ludziom rowery.
Z góry dziękuje za pomoc!

MNR