W październiku ruszyła ciekawa inicjatywa portalu z rabatami specjalnie dla Pruszcza Gdańskiego. Jak do tej pory portal w szybkim tempie zdobywa nowe polubienia i udostępnienia na swoim FAN PAGE. Również mieszkańcy Pruszcza i okolic chętnie zaglądają na stronę internetową, by pobrać kody rabatowe interesujących ich okazji. Jeśli jeszcze nie zapoznaliście się Państwo z tą inicjatywą można to zrobić w każdej chwili. Okazje i rabaty będziecie mogli uzyskać na 3 sposoby:

  1. Portal internetowy z dedykowaną zakładką dla Pruszcza Gdańskiego gdzie znajdziecie kody rabatowe – https://pruszczgdanski.rabatem.pl/
  2. Fan Page na portalu Facebook gdzie codziennie są prezentowane rabaty współpracujących firm – https://web.facebook.com/pruszczgdrabatem/
  3. Gazetka z rabatem gdzie będziecie mogli oderwać interesujące Was kupony rabatowe i z nimi udać się do wybranych sklepów. W październiku rozdano już 10 tyś sztuk gazetek, a w listopadzie z nowymi już promocjami i rabatami ten nakład będzie kontynuowany.

Chcemy wesprzeć lokalny rynek firm unikatową formą reklamy, tak aby było to korzystne nie tylko dla klientów, ale także dla przedsiębiorców. Wierzymy, że marka rabatem stanie się modnym adresem do szukania wyjątkowych okazji dla klientów, a firmom pozwoli zwiększyć ich liczbę i obroty – mówią z dumą organizatorzy projektu.

W pierwszym miesiącu działania portalu w Pruszczu Gdańskim zaufało i stworzyło wyjątkowe rabaty już 15 firm. Organizatorzy projektu zachęcają firmy do kontaktu przez FAN PAGE w celu uzyskania oferty uczestnictwa, krótkiej rozmowy informacyjnej lub spotkania na żywo.