Listopad to kolejny miesiąc działań portalu Rabatem.pl z nowymi super okazjami. Jak mówią koordynatorzy projektu: „ U nas Black Friday trwa cały rok „  Mieszkańcy Pruszcza i okolic chętnie zaglądają na stronę internetową, by pobrać kody rabatowe interesujących ich okazji. Jeśli jeszcze nie zapoznali się Państwo z tą inicjatywą można to zrobić w każdej chwili. Okazje i rabaty będą Państwo mogli uzyskać na 3 sposoby:

  1. Portal internetowy z dedykowaną zakładką dla Pruszcza Gdańskiego gdzie znajdziecie kody rabatowe – https://pruszczgdanski.rabatem.pl/
  2. Fan Page na portalu Facebook gdzie codziennie są prezentowane rabaty współpracujących firm – https://web.facebook.com/pruszczgdrabatem/
  3. Dodatkowym uzupełnieniem działań on line jest gazetka z rabatem, która rotacyjnie pojawiać się będzie w kilku strefach miasta. Będziecie mogli oderwać interesujące Was kupony rabatowe i z nimi udać się do wybranych sklepów.

 Chcemy wesprzeć lokalny rynek firm unikatową formą reklamy, tak aby było to korzystne nie tylko dla klientów, ale także dla przedsiębiorców. Wierzymy, że marka rabatem stanie się modnym adresem do szukania wyjątkowych okazji dla klientów, a firmom pozwoli zwiększyć ich liczbę i obroty – mówią z dumą organizatorzy projektu.

Organizatorzy projektu zachęcają firmy do kontaktu przez FAN PAGE w celu uzyskania oferty uczestnictwa, krótkiej rozmowy informacyjnej lub spotkania na żywo.