Sieć sklepów Media Expert z racji swojej rozbudowy poszukuje pracowników w naszej najbliższej okolicy. Dostępne są stanowiska sprzedawcy/doradcy klienta oraz kierowcy w Pruszczu Gd., Tczewie oraz na Szadółkach. Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę, stała pensja + prowizja od sprzedaży – to tylko niektóre możliwości jakie proponuje Media Expert.

Przedstawiamy przykładową ofertę pracy:

WYMAGANIA:

  • zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
  • doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
  • doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
  • chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
  • umiejętność pracy w zespole
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • niekaralność

ZADANIA:

  • kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
  • realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
  • fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
  • dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
  • pomoc Klientom w załadunku towaru

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
  • stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
  • możliwość korzystania z pakietów MultiSport

Maila w sprawie pracy kierujemy na praca@me.pl z dopiskiem Gdańsk, Pruszcz Gdański albo Tczew.