Chwilę przed południem doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch  samochodów na skrzyżowaniu ulic Kopernika i Sienkiewicza. Z tego co wiemy kierującym i pasażerom nic się nie stało. Kolizja spowodowała utrudnienia w ruchu przez około 45 minut. Jest to dosyć niebezpieczne skrzyżowanie ponieważ wyjeżdżając z ul. Sienkiewicza widoczność ogranicza płot i żywopłot. Dochodzi do tego przejście dla pieszych i niesymetrycznie usytuowany wyjazd z ul. Emilii Plater.

poprawione7 poprawione6 poprawione4 poprawione1 poprawione 2 poprawione5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natomiast wczoraj, w godzinach wieczornych wypadkowi uległ motocyklista poruszający się ulicą Emilii Plater (nową). Przez długi czas nieruchomo leżał na chodniku. Nie wiemy jakim uległ obrażeniom. Przyczyną wypadku była nadmierna prędkość. Motor wpadł poślizg na łuku drogi, na której znajdowały się niewielkie ilości piasku.

P1000310

Zmotoryzowani donoszą, że również dziś doszło do groźnie wyglądającej kolizji na skrzyżowaniu ulicy Niepodległości i Obrońców Wybrzeża. Prawdopodobnie zostało wymuszone pierwszeństwo.

Apelujemy do wszystkich o rozwagę na drogach! Jak widać na powyższych przykładach niebezpiecznie jest również wokół naszych domów.