Pruszcz Nowa Pani Komendant

We wtorek w auli komendy powiatowej policji w Pruszczu Gdańskim, kadra kierownicza jednostki przywitała podinspektor Wiolettę Jóźwiak, która pełnić będzie obowiązki Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pruszczu Gdańskim. W uroczystości mianowania uczestniczyła Pani mł.insp. Ewa Pachura Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku.
Komendant insp. Radosław Pietrzak życzył swojej zastępczyni sukcesów zawodowych i osiągnięcia wspólnie stawianych celów.
Podindp. Wioletta Jóźwiak od 25 lat pełni służbę w mundurze. Pracowała na rożnych stanowiskach policyjnych. Służbę rozpoczęła 1991 roku w pionie dochodzeniowo- śledczym. Przez kolejne kilkanaście lat pracowała jako wykładowca w Ośrodku Szkolenia Policji w Gdańsku. W 2010 roku trafiła do pruszczańskiej jednostki policji, gdzie pracowała w jako specjalista a potem ekspert wydziału dochodzeniowo- śledczego. Przez ostatnie 2 lata pełniła obowiązki Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego. Nowa Pani Komendant jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego oraz studium podyplomowego Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie o profilu kryminalistycznym.

Dla Komendant Wioletty Jóźwiak pozdrowienia od całej redakcji, życzymy powodzenia w tej ciężkiej pracy.