Policjanci z Pruszcza Gdańskiego szukają świadków zdarzenia drogowego, które miało miejsce w dniu 07 sierpnia br. na drodze S7 w Przejazdowie około godziny 06:30.

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego szukają świadków zdarzenia drogowego, pomiędzy peugeotem, a srebrną skodą fabia, hatchback, pierwszej generacji, najprawdopodobniej o początkowych numerach rejestracyjnych GTC,  które miało miejsce w dniu 07 sierpnia br. około godziny 06:30 w Przejazdowie na drodze S7 10 km 7 hm w kierunku Gdańska. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący srebrną skodą gwałtownie zmienił pas ruchu, zajechał drogę kierującej peugeotem, która uderzyła w bariery energochłonne. Kierujący srebrną skodą odjechał z miejsca zdarzenia.

Wszystkie osoby, które mają informacje na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim. Informacje można przekazać telefonicznie prowadzącemu sprawę mł. asp. Adamowi Sokół dzwoniąc pod nr 47 74 24 300 lub numer 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

MNR