Policjanci z Komendy Powiatowej w Pruszczu Gdańskim poszukują zaginionego Winfreda Paulsa, ur. 22 marca 1939 r., zamieszkałego w Pruszczu Gdańskim. Mężczyzna mieszkał samotnie. Ostatni raz był widziany przez sąsiadów w dniu 10 września 2016 roku na ulicy Wojska Polskiego w Pruszczu Gdańskim. Od tego czasu do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z sąsiadami.

Rysopis zaginionego Winfreda Paulsa: wzrost około 161 cm, waga ok. 70 kg,szczupły, włosy krótkie, proste na środku głowy łysina, oczy szare, twarz szczupła, uszy odstające, nos długi, widoczne ubytki w uzębieniu.

Zaginiony ubrany był w brązowe buty, spodnie dresowe koloru czarnego, koszulę w biało -zieloną kratę, polarową bluzę koloru granatowego, czapkę z daszkiem koloru czerwonego, okulary słoneczne zawieszone na szyi.

Znaki szczególne : mężczyzna poruszał się przy pomocy chodzika.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego od chwili zaginięcia, bądź znają jego miejsce pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim ulica Wita Stwosza 4, tel: 058 78-54- 287 lub najbliższą jednostką Policji pod nr 997.