Policjanci z Komendy Powiatowej w Pruszczu Gdańskim poszukują zaginionej AGNIESZKI SOBCZYK , ur. 26 sierpnia 2000 r., zamieszkałej w Dziewięciu Włókach w gminie Pruszcz Gdański. 16-latka w dniu 17 marca 2017 roku około godz. 6:40 wyszła z domu. Po kilku dniach, tj. 22 marca br. skontaktowała się telefonicznie z rodzicami i stwierdziła że jest cała i zdrowa. Od tego czasu do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną ani znajomymi. Wszystkie osoby, które widziały Agnieszkę Sobczyk od chwili zaginięcia, bądź znają jej miejsce pobytu proszone są o kontakt  z policją.

AGNIESZKA SOBCZYK 17 marca br. wyszła z domu do szkoły. Miała przy sobie telefon komórkowy. Tego samego dnia wieczorem skontaktowała się z rodzicami ponieważ chciała iść z koleżanką na dyskotekę. Pomimo nakazu rodziców aby wróciła do domu, dziewczyna nie wróciła. Wyłączyła również telefon komórkowy. W dniu 22 marca o godz. 11.30 Agnieszka zadzwoniła do matki ze swojego telefonu komórkowego i powiedziała, że jest cała i zdrowa. Od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną ani znajomymi.

Rysopis zaginionej: wzrost około 164 cm, krępa budowa ciała, włosy długie, proste, koloru ciemnego, oczy niebieskie. Dziewczyna w dniu zaginięcia ubrana w płaszczyk koloru beżowego, bordową chustę, czarne getry, kozaki koloru jasnego.

Wszystkie osoby, które widziały Agnieszkę Sobczyk  od chwili zaginięcia, bądź znają jej miejsce pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim ulica Wita Stwosza 4, tel: 58 785 42 87 lub najbliższą jednostką Policji pod nr 997.

Zaginiona Agnieszka Sobczyk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[mat. prasowe KPP w PrG]