Kryminalni z Pruszcza Gdańskiego zatrzymali 64-latkę, która handlowała narkotykami. Policjanci w jej domu znaleźli i zabezpieczyli 120 porcji z suszem roślinnym oraz ponad 13 tysięcy złotych. Dziś z 64 – latką mają być wykonywane czynności w prokuraturze. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.
Policjanci z Pruszcza Gdańskiego ustalili, że na terenie powiatu gdańskiego, w domu najprawdopodobniej starsza kobieta handluje narkotykami. Kryminalni pracujący przy tej sprawie w miniony piątek ( 18 stycznia br.) weszli do domu 64-latki, gdzie znaleźli 120 woreczków z suszem roślinnym, wagi oraz gotówkę w kwocie ponad 13 tysięcy złotych. Wszystkie woreczki z narkotykami były precyzyjnie odważone i przygotowane do sprzedaży.   64-letnia mieszkanka powiatu gdańskiego została zatrzymana, a zabezpieczone środki odurzające policjanci przekazali do dalszych badań.
Dziś z 64-latką mają być wykonywane czynności w  Prokuraturze Rejonowej w Pruszczu Gdańskim. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.
MNR