Komendant Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim, policjanci i pracownicy cywilni pożegnali odchodzących na zaopatrzenie emerytalne podkom. Roberta Nowickiego oraz asp. sztab. Arkadiusza Łucarz.
Nasi koledzy przeszli na emeryturę po ponad 20 latach służby w Policji. Życzymy powodzenia.

W poniedziałek w auli Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim odbyła się uroczystość na której pożegnano odchodzących na zaopatrzenie emerytalne pruszczańskich policjantów – podkom. Roberta Nowickiego – Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego oraz asp. sztab. Arkadiusza Łucarz – Oficera Dyżurnego. Robert Nowicki odszedł ze służby po ponad 21 latach, a Arkadiusz Łucarz po ponad 26. Obaj funkcjonariusze swoją służbę pełnili w nienaganny i rzetelny sposób, czego dowodem jest otrzymanie w 2017 roku wyróżnień. podkom. Robert Nowicki został wyróżniony Brązowawym Krzyżem Zasług za wykonywanie powierzonych obowiązków służbowych bardzo sumiennie i z wielkim zaangażowaniem osobistym. asp. sztab. Arkadiusz Łucarz otrzymał Srebrny Medal za długoletnią i oddaną służbę.
Prywatnie Robert Nowicki i Arkadiusz Łucarz mają żony i dzieci. Obaj panowie są ludźmi, których interesuje spędzaniem wolnego czasu na łonie natury. Ponadto często podróżują łącząc wypoczynek ze zwiedzaniem ciekawych miejsc.

st. sierz. Jakub Radziwilski