Policjanci z Pruszcza Gdańskiego szukają sprawcy kradzieży perfum. Związek z prowadzonym dochodzeniem może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkich którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informacje na jej temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim, szukają sprawcy kradzieży perfum ze sklepu za kwotę prawie 800 zł. Związek z tą sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek prezentujemy. Był widziany w dniu 20 marca br. w godzinach 19:20-19:40 w okolicach centrum handlowego znajdującego się przy ulicy Kraszewskiego 1 w Straszynie. Ubrany była w ciemną kurtkę, zapinaną na jasny zamek.
Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim. Informacje można przekazać telefonicznie prowadzącemu sprawę st. sierż. Łukaszowi Kwiatkowski dzwoniąc pod nr 58 78-54-280  lub numer 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

MNR