Policjanci z Pruszcza Gdańskiego szukają sprawcy kradzieży artykułów spożywczych. Do zdarzenia doszło 30 lipca 2020 r. na terenie jednego ze sklepów w Borkowie. Związek ze zdarzeniem może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszyscy, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informację na jej temat, proszeni są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim szukają sprawcy kradzieży artykułów spożywczych do którego doszło na terenie jednego ze sklepów w Borkowie (gm. Pruszcz Gdański). Do zdarzenia doszło 30 lipca 2020r. Związek ze zdarzeniem może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc pod nr 47 74 24 215  lub numer 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

MNR