Policjanci z Komisariatu Policji w Trąbkach Wielkich szukają sprawców kradzieży przedmiotów z domu w Kolniku. Związek z prowadzonym dochodzeniem mogą mieć osoby, których wizerunek publikujemy. Wszystkich którzy rozpoznają osoby z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Trąbkach Wielkich, szukają sprawców kradzieży przedmiotów z domu umiejscowionego w Kolniku przy ulicy Słonecznej. Miała ona miejsce w dniu 25 października 2018 roku około godziny 10:00. Związek z tą sprawą może mieć dwóch mężczyzn, których wizerunek prezentujemy.
Wszystkie osoby, które rozpoznają osoby z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Trąbkach Wielkich. Informacje można przekazać telefonicznie prowadzącemu sprawę sierż. sztab. Wojciechowi Chłusewicz dzwoniąc na nr 58 78-54- 327 lub na numer 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.