Policjanci z Pruszcza Gdańskiego szukają sprawców oszustwa dokonanego na osobie starszej. Związek z prowadzonym dochodzeniem może mieć kobieta, której wizerunek publikujemy. Wszystkich którzy rozpoznają osobę z portretu pamięciowego lub posiadają informacje na jej temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim, szukają sprawców przywłaszczenia większej ilości pieniędzy. Związek z tą sprawą może mieć kobieta, której wizerunek prezentujemy. Do oszustwa doszło w dniach pomiędzy 18, a 19 września br. Sprawcy najpierw wydzwaniali do starszej kobiety, a później odebrali od niej pieniądze. Związek z prowadzonym dochodzeniem może mieć kobieta, której portret prezentujemy. Jest w wieku ponad 20 lat, wzrostu około 160 cm. Jej cera wygląda na lekko opaloną. Była ubrana w ciemną kurtkę, spódnicę za kolano w jasnym odcieniu, buty jasnobrązowe. Miała przy sobie torbę koloru czarnego, a na szyi jasny szal. W dniach 18-19 września br. mogła chodzić w centrum Pruszcza Gdańskiego.
Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę z portretu pamięciowego lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim. Informacje można przekazać telefonicznie prowadzącemu sprawę asp. Wioletta Wentowska – Szary dzwoniąc pod nr 58 78-54-258 lub numer 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

 

 

 

 

 

 

 

 

[mat. prasowe KPP w PrG]