Już w ten piątek – wymiana szafowa!

Zachęcamy wszystkie przedsiębiorcze kobiety, których szafy uginają się pod ciuchami,  do dołączenia do naszej wymiany ubrań! Przyjdź, aby podzielić się swoimi stylowymi skarbami z innymi kobietami i znaleźć coś nowego dla siebie. Spędź czas w przyjemnej atmosferze, delektując się aromatyczną kawą lub bąbelkowym prosecco. To doskonała okazja do odświeżenia garderoby i zawarcia nowych znajomości!

Wydarzenie odbędzie się 24 maja w Praust Office przy ul. Czekanowskiego 8/18 w Pruszczu Gdańskim. (14:00-18:00 Piątek)

Co Ciebie czeka podczas wydarzenia?

  • Wymiana ubrań: Przynieś ubrania, których już nie nosisz, a które są w dobrym stanie, i wymień je na coś nowego. To doskonały sposób na odświeżenie szafy bez wydawania pieniędzy.
  • Networking: Spotkaj inne przedsiębiorcze kobiety, podziel się swoimi doświadczeniami i pomysłami, nawiąż nowe kontakty biznesowe i przyjaźnie.
  • Relaks i przyjemności: Delektuj się aromatyczną kawą, bąbelkowym prosecco oraz przekąskami, które umilą nam czas spędzony na wymianie.
  • Stylowe inspiracje: Odkryj nowe trendy i zainspiruj się stylizacjami innych uczestniczek. Możesz również podzielić się swoimi modowymi trikami i poradami.

Jak się przygotować?

  • Przynieś ubrania: Wybierz ubrania, buty i akcesoria, które są w dobrym stanie, ale których już nie nosisz. Pamiętaj, że wymiana dotyczy tylko rzeczy czystych i zadbanych.
  • Zarejestruj się: Zgłoś swoje uczestnictwo wcześniej, abyśmy mogli lepiej zorganizować wydarzenie. Link do wydarzenia: https://app.evenea.pl/event/szafabiznes/ 
  • Przygotuj się na networking: Weź ze sobą wizytówki lub informacje kontaktowe, aby móc wymieniać się nimi z innymi uczestniczkami.

Więcej szczegółów: https://www.facebook.com/Praustoffice/?locale=pl_PL
https://www.instagram.com/praustoffice/?hl=fr
https://www.facebook.com/reel/456823746720530