W związku plebiscytem Dziennika Bałtyckiego chcielibyśmy przedstawić Wam jedną z kandydatek w dziedzinie „Działalność społeczna i charytatywna”, która według nas zasługuje na szczególne uznanie.
W gazecie znajdujemy krótkie uzasadnienie nominacji Pani Teresy Seń: „…nominowana za to, że od lat niestrudzenie wspiera najbardziej potrzebujących z Pruszcza Gdańskiego”. Trudno się z tym nie zgodzić.

Pani Teresa od ponad 20 lat pomaga najuboższym mieszkańcom Pruszcza Gdańskiego. Obecnie jako Zastępca Prezesa Stowarzyszenia Obrony Lokatorów „SZLEMKA” wspomaga osoby ubogie oraz wykluczone społecznie. Zawsze dąży do tego aby Ci pracowici i dbający o swoje otoczenie mieszkali w godnych warunkach. Jest osobą, która z całego serca angażuje się w rozmaite sprawy, a swoje zdanie potrafi czasami nawet wykrzyczeć 🙂 . Nie boi się „ustawiać do pionu” ludzi, z którymi większość z nas bałaby się nawet porozmawiać.

Ponadto Pani Teresa współpracuje z Caritasem i Agencją Rolną, dzięki którym może rozdawać potrzebującym m.in.: żywność i słodycze dla dzieci.

Jeżeli chcielibyście zagłosować na Panią Teresę należy zrobić to do 29 stycznia wysyłając SMS-a na numer 72355 o treści OEP.15

IMG_7628

[Jakub Bąk]