Cała Polska zauroczyła się Śpiewającą Teściową, a my będziemy mieli wielką radość gościć Panią Beatę Łubczonek (śpiew) i jej zięcia Marcina Milanowicza (gitara) na początku upragnionych wakacji.

Zespół Teściowa Śpiewa to nieoczywisty i charakterny duet złożony z najprawdziwszej teściowej i zięcia. Oprócz więzów rodzinnych łączy ich podobne poczucie humoru i miłość do muzyki i do Warszawy z jej kulturą i folkową tradycją. Inspirując się „warsiaskim” miejskim folklorem oraz gwarą dla przyjemności zaczęli pisać autorskie, opisujące współczesność piosenki. Przez cztery lata istnienia zespół koncertował intensywnie głównie na warszawskich scenach, takich jak: Pokój na Lato przy Muzeum Powstania Warszawskiego, Festiwal Grzesiuka, Warszawska Majówka i wiele innych. W ubiegłym roku wygrali II Turniej o Laur Wiecha w kategorii – śmieszna piosenka oraz zdobyli nagrodę publiczności.

Lubią bawić ludzi i w tym celu nie wahają się użyć ironii, autoironii a nawet kpiny. Uważają, że bez dystansu do siebie i do świata oraz bez poczucia humoru życie jest nieznośne.
Jeśli chcesz zdrowo się pośmiać i wyluzować, a nawet posłuchać „pierwszej w świecie rapującej teściowej” to wbijaj na ich koncert. Musowo! Teściowej się nie odmawia

Wstęp: opłata dobrowolna
Organizator: Przystań na Sztukę
Patronat medialny: Pruszczanie.pl, Radio Spin, Wiercany Art & Design