Witajcie Pruszczanie.
Liczymy bardzo, że wesprzecie Swoich, czyli Naszych.

Klub SKT An-Do Pruszcz Gdański od ponad 10 lat dumnie reprezentuje nasze miasto na najważniejszych arenach sportowych. Zawodnicy marzący o wyjeździe na wspomniane zawody to wielokrotni Mistrzowie Polski i medaliści Mistrzostw Świata i Europy.

KOCHANI!

Niestety! Stało się! Pierwszy raz w historii naszej dyscypliny Polski Związek Taekwon-do ITF, mimo złożonych 4 wniosków, nie otrzymał dofinansowania ze strony Ministerstwa Sportu na Zgrupowanie i wyjazd naszej kadry na XXV Juniorów i XXXIV Seniorow Mistrzostwa Europy, które tym razem odbędą się w dniach 10-13 październik 2019 w Sarajewo, Bośnia-Herzegowina. W związku z tym koszty udziału w zawodach spadły na barki Klubów macierzystych i samych zawodników. Impreza organizowana jest w październiku, to końcówka roku 2019 w którym odbyło się również wiele imprez na arenie naszego kraju gdzie dofinansowaliśmy różne grupy wiekowe umożliwiając im start. Tak więc budżet naszego klubu jest już mocno wyczerpany. Nie zakładaliśmy w najgorszych snach, że Związek zostanie tak źle potraktowany i będziemy musieli we własnym zakresie załatwiać środki na Mistrzostwa Europy. Cieszył nas fakt otrzymanego powołania, aż dla 3 naszych zawodników ( Przemysław Czerwiński, Krystian Kułakowski i Karol Keler) ale w obecnej sytuacji finansowej klubu po prostu nas nie stać na sfinansowanie tego przedsięwzięcia.

Zwracamy się z OGROMNĄ prośbą o pomoc i wsparcie, a także spełnienie marzeń młodym ludziom o kolejnym występie i godnym reprezentowaniu naszego Kraju.

Poniżej prezentujemy powołanych zawodników i ich najważniejsze osiągnięcia:

PRZEMYSŁAW CZERWIŃSKI

Najbardziej utytułowany zawodnik naszego klubu!

  • Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych ( NAJLEPSZY ZAWODNIK IMPREZY) 2015 oraz Mistrzostwa Polski Juniorów 2016,2017 (NAJLEPSZY ZAWODNIK IMPREZY)
  • PUCHAR ŚWIATA brąz rok 2016 WĘGRY
  • MISTRZOSTWA EUROPY 2 x złoto, 2 x srebro, 1 x brąz ( 5 medali) 2016 FINLANDIA
  • PUCHAR EUROPY złoto i srebro NAJLEPSZY JUNIOR PUCHARU EUROPY

  • MISTRZOSTWA ŚWIATA BRĄZ ROK 2015 WŁOCHY,2x SREBRO i 2x BRĄZ 2017 IRLANDIA

KRYSTIAN KUŁAKOWSKI

  • Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2018 ZŁOTO I MISTRZOSTWO POLSKI 2
  • Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2019 ZŁOTO I MISTRZOSTWO POLSKI ORAZ BRĄZ,

KAROL KELER

  • Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2018 BRĄZ
  • Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2019 ZŁOTO I MISTRZOSTWO POLSKI ORAZ SREBRO
 
Wspierajmy naszych pod adresem zrzutki

https://zrzutka.pl/wyjazd-na-mistrzostwa-europy-w-taekwon-do-itf-10-13-pazdziernika-2019-sarajewo-bosnia