Marzysz, aby pozostawić po sobie coś wyjątkowego i zapisać się w historii regionu? Chcesz stworzyć profesjonalny film dokumentalny pod okiem specjalistów Mateusza Waloszka i Justyny Michalkiewicz-Waloszek z Candy Flo Studio? Zapisz się na BEZPŁATNE weekendowe warsztaty filmowe pt. „Kolej na dokument” w ramach projektu „Kolej na niepodległość”. Nauczysz się jak tworzyć dobre filmy dokumentalne, a zdobytą wiedzę wykorzystasz w praktyce. Twoje dzieło zostanie zaprezentowane podczas finału projektu „Kolej na niepodległość” przed publicznością.
Początek warsztatów 18 i 19 sierpnia w godzinach 10-14 w Mediateka w Straszynie. Następne zajęcia – dni planów zdjęciowych wyznaczymy po konsultacji z uczestnikami. W związku z tym, że liczba miejsc jest ograniczona, bardzo prosimy o przemyślane zgłoszenia. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres email: candyflostudio@gmail.com

Co powinna zawierać wiadomość?
Tytuł: Zgłoszenie na warsztaty filmowe „Kolej na dokument”
Treść wiadomości: imię, nazwisko, data urodzenia, miasto, numer telefonu, odpowiedź na pytanie – „dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach filmowych”?
Serdecznie zapraszamy młodzież powyżej 16 roku życia i osoby dorosłe

Kolej na Niepodległość to projekt realizowany przez Ośrodek Kultury, Sportu i Bibliotekę Publiczną Gminy Pruszcz Gdański /organizator samorząd Gminy Wiejskiej Pruszcz Gdański/. Partnerami OKSiBP są: Szkoła Podstawowa w Straszynie, Zespół Pieśni i Tańca „Jagódki”, Stowarzyszenie Twórców Przystanek Sztuka i Stowarzyszenie Dolina Raduni. Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017 – 2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.