Advertisement

FERIE ZIMOWE 2018 GMINA KOLBUDY

FERIE ZIMOWE 2018 GMINA KOLBUDY

Gmina Kolbudy – obowiązują zapisy.
Uprzejmie informujemy, że wzorem lat ubiegłych Gmina Kolbudy zorganizuje zimowy wypoczynek dla naszych młodych mieszkańców. Zapisy na „Ferie na stoku”. Koszt udziału dzieci w zajęciach w całości pokrywa Urząd Gminy Kolbudy.

Oferta adresowana jest do naszych mieszkańców uczących się w szkołach podstawowych oraz gimnazjalistów. Nauka jazdy na nartach i snowboardzie – lub w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych zajęcia alternatywne – będą się odbywać od 29 stycznia do 9 lutego 2018 roku.


W pierwszym i drugim tygodniu ferii planowane jest zorganizowanie czterech pięciodniowych turnusów (w godz. 8:00-15:00 oraz 13:00-20:00). Na każdym z turnusów przewidziano 50 miejsc.
Jeżeli pogoda pozwoli, w trakcie zajęć na stoku narciarskim w Trzepowie, prowadzona będzie nauka oraz doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie. Zajęcia – w wymiarze 7 godzin dziennie (łącznie z transportem) – odbywać się będą pod okiem wykwalifikowanej kadry. W ramach akcji organizatorzy zapewniają uczestnikom transport tam i z powrotem, opiekę wychowawców oraz instruktorów narciarstwa i snowboardu, wypożyczenie sprzętu narciarskiego i snowboardowego, ubezpieczenie oraz ciepły posiłek i gorącą herbatę. Na koniec każdego z turnusów zostaną zorganizowane zawody podsumowujące prowadzone szkolenie.

Ponieważ aura lubi płatać figle, przygotowaliśmy również wariant alternatywny. Jeżeli z braku śniegu jazda na nartach i snowboardzie nie będzie możliwa, zamiast na stok jeździć będziemy do sopockiego aquaparku. Realizowane będą również zajęcia na lodowisku na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku.

O zakwalifikowaniu na poszczególne turnusy oraz do poszczególnych grup (narty/snowboard) decyduje kolejność zgłoszeń, przy czym w pierwszej kolejności będą zapisywane osoby które w latach poprzednich nie brały udziału w akcji „Ferie na stoku”. W każdej grupie pierwszeństwo będzie przysługiwało posiadaczom „Karty Dużej Rodziny”.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Referatem Sportu i Rekreacji 
tel. (58) 691 – 05 – 37.

 Materiały pobrano z Serwisu Informacyjnego Gminy Kolbudy
Advertisement

Pozostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pruszcz Gdański
12°
bezchmurnie
wilgotność: 67%
wiatr: 2m/s zach.
Max: 13 • Min: 12
22°
Sob
17°
Nd
Weather from OpenWeatherMap

Obserwuj nas