Dorota Radomska: Gratuluję osiągnięcia najlepszego wyniku w pierwszej turze wyborów na wójta Gminy Suchy Dąb. Co myślisz, że przyczyniło się do takiego sukcesu?

Kandydatka na Wójta Gminy Suchy Dąb Monika Ficek: Dziękuję bardzo. Uważam, że zaufanie i wsparcie mieszkańców były kluczowe. Każdy głos poparcia to dla mnie ogromna motywacja do dalszej pracy i zmian na lepsze w naszej gminie.

DR –  Teraz, gdy przechodzisz do drugiej tury wyborów, które zaplanowano na 21 kwietnia 2024, jakie są Twoje główne priorytety i plany?

MF – Moim priorytetem jest kontynuowanie dialogu z mieszkańcami, aby jeszcze lepiej rozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Chcę również skupić się na promowaniu naszej gminy i przyciągnięciu nowych inwestycji, które przyczynią się do wzrostu lokalnej gospodarki.

DR – Jakie przesłanie chciałabyś przekazać mieszkańcom Gminy Suchy Dąb przed drugą turą?

MF –  Chciałabym podziękować za każdy głos poparcia i zaufanie, jakim mnie obdarzyliście. Proszę, abyście nadal wspierali mnie swoim głosem w drugiej turze. Razem możemy więcej i wspólnie zbudujemy lepszą przyszłość dla naszej gminy.

Dziękujemy za rozmowę
Dorota Radomska
Pruszczanie.pl