Już 8 czerwca oddział BAT w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Tczewskiej 6, powita klientów w nowej odsłonie! Z tej okazji firma przygotowała wiele niespodzianek dla stałych i nowych klientów. Ci, którzy budują, remontują czy są w trakcie prac ogrodowych, koniecznie powinni odwiedzić market w dniu otwarcia! Liczni producenci oferować będą swoje produkty w niższych cenach. 

– Zapraszamy wszystkich na oficjalne otwarcie. Przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną i zaprosiliśmy naszych dostawców, którzy będą do dyspozycji klientów. Oczywiście nie zabraknie poczęstunku – zapraszamy na grilla – zachęca Sebastian Hinc z Firmy Handlowej BAT.

BAT stale poszerza zakres działalności i otwiera się na odnawialne źródła energii. Fotowoltaika i pompy ciepła to flagowe produkty w Strefie OZE, również w nowo otwartym oddziale. Oferta obejmuje zarówno fachowe doradztwo, zakup, montaż jak i serwis. W nowej odsłonie sklepu, klienci będą mogli się przekonać jak wygląda przyłącze fotowoltaiczne oraz pompy ciepła, jak również efektywne rozwiązania dachowe. Odnawialne źródła energii BAT oferuje nie tylko klientom, ale również sam w nie inwestuje.

– W całym obiekcie wymieniono oświetlenie na energooszczędne. W 2021 r. zamontowaliśmy instalację fotowoltaiczną o mocy 40 kw oraz pompę ciepła, która zapewnia ogrzewanie obiektu. Myślimy o naszej planecie – tłumaczy Sebastian Hinc.

Jak zapowiadają organizatorzy, 8 czerwca będzie dniem promocji i atrakcji. Zaplanowano m.in. pokaz mini żurawia do dźwigania pustaków typu jumbo i tempo oraz rabaty na ich zakup.

– Propozycji jest wiele. Przykładowo producent izolacji fundamentowej przy zakupie siedmiu wiader produktu jedno oferuje gratis. W harmonogramie mamy też sporo konkursów z atrakcyjnymi nagrodami dla naszych klientów – dodaje Łukasz Bolda, kierownik oddziału w Pruszczu Gdańskim.

Nowy BAT to przede wszystkim funkcjonalny układ sklepu, nowe oświetlenie, intuicyjne oznakowanie alejek, a co za tym idzie przyjemniejsze zakupy.

– Już od samego wjazdu na teren oddziału widać efekty. Przystosowaliśmy parking do potrzeb osób niepełnosprawnych i rodzin z dziećmi. Przebudowaliśmy wejście, które jest szersze i bardziej przestronne. Zamontowaliśmy witryny z drzwiami przesuwnymi. Odświeżyliśmy też elewację. Zastosowaliśmy kolory, które sukcesywnie wdrażamy we wszystkich naszych obiektach. Zależy nam na jednakowym wizerunku i rozpoznawalności BAT – tłumaczy Sebastian Hinc.

BAT to polska firma, która swoją markę buduje od ponad 30 lat. Konkurującz zagranicznymi gigantami, ugruntowała już swoją pozycję na pomorskim rynku.

– Dlaczego jesteśmy w stanie konkurować z zagranicznymi sieciami, za którymi stoi gigantyczny kapitał? Wygrywamy, bo cenimy sobie najlepszą jakość w rozsądnej cenie, co od 31 lat doceniają nasi klienci. Branża budowlana przez ostatnie lata stała się nowoczesna i bardzo skomplikowana, co powoduje, że klienci oczekują doradztwa na najwyższym poziomie, czego nie zawsze doświadczymy między marketowymi półkami klasycznych sklepów DIY – tłumaczy Szymon Bigus, współwłaściciel BAT.

Oddział w Pruszczu Gdańskim to kolejny, który przeszedł generalny remont. Po pięciu miesiącach do użytku zostanie oddane ponad 1600 m2 powierzchni handlowej i magazynowej. Nie zwiększył się metraż sklepu, ale jego funkcjonalność.

– Dzięki nowemu ułożeniu towaru udało się poszerzyć ofertę elektronarzędzii akcesoriów. Rozbudowana została oferta dla hydraulików oraz odzieży i obuwia BHP – dodaje Arkadiusz Lebiedziński z BAT.

***

BAT to polska sieć marketów budowlanych zlokalizowanych na całym Pomorzu. Firma swoją działalność rozpoczęła 31 lat temu. Przez ten czas rozwinęła się bardzo dynamicznie. Z jednego składu oferującego nawozy i materiały siewne powstała sieć 14 oddziałów zajmujących się sprzedażą materiałów budowlanych, w tym gotowych systemów ułatwiających budowę i remont.