Jak Wasz 1 dzień w pracy po majówce?
Wczoraj pewnie było ciężko, ale nie przejmujcie się, nadal dopisuje pogoda więc możemy śmiało ładować baterie. Witaminy D ze słońca nigdy za wiele.
Dzisiaj następny dzień w pracy i szkole, musimy pamiętać o obowiązkowym śniadaniu, a raczej o dwóch. Jedno poranne jemy na rozruch, tak aby nasze ciało i umysł dostały potrzebnej energii. Drugie śniadanie jest ważne zaraz po tym jak obrobimy się z porannymi mejlami lub w przypadku młodzieży z dwoma pierwszymi lekcjami. Na pewno są wśród nas i palacze, im oczywiście radzimy zamienić kolejność i rozpocząć od jakiegoś zielonego lub czerwonego koktajlu – taki „nowalijkowy” smoothie.
Pamiętajcie, że „robaki” bardzo nie lubią wspomnianego zielonego i czerwonego. Zapewniam, że lekkie poranne śniadanka i głębokie oddychanie (bez znajomych kominów) z buźkami w kierunku słońca przywrócą Wam majową energię.
Gdy jednak czujesz, że musisz przedłużyć wypoczynek w stylu kobiecym i wybrać się na 3 dniowy obóz sportowy tylko dla kobiet, to namawiamy na cyklicznie organizowane Endorfina Camp.
Tym razem zapraszam Was do Giżycka. W planie mnóstwo atrakcji: oprócz codziennych treningów w Centralnym Ośrodku Sportowym, główną aktywną atrakcją będzie całodzienny spływ kajakowy zakończony ogniskiem. Obozy są dla wszystkich bez względu na umiejętności i stopień zaawansowania. Tam zajmiemy się Wami, sprawimy, że poczujecie się prawdziwymi sportowcami:) Dlatego zapraszajcie mamę, koleżanki, ciocie, przyjaciółki, znajome……. Chcecie czy nie, obóz Wam należy się, dlatego na hasło : Pruszczanie 10% zniżki dla każdego.
Zapraszam
Agnieszka Niksa
Kobiece obozy sportowe – Endorfina Camp
https://www.facebook.com/Endorfina-Camp-kobiece-obozy-sportowe-1343541025702185/
Kontakt: tel 575-908-708 lub biuro@endorfina-polefitness.pl