Impreza plenerowa „Eksplozja Kolorów i Międzypokoleniowa Olimpiada Sportowa” była niezapomnianym wydarzeniem, które przyciągnęło tłumy ludzi i połączyło różne pokolenia. Impreza odbyła się na terenie Szkoły Podstawowej w Łęgowie, gdzie uczestnicy mieli okazję uczestniczyć w różnorodnych atrakcjach.

Organizatorzy: Dawid Liberacki, Oliwia Wrona, Weronika Chmielowiec, Wiktoria Rychter, Alicja Wójcik, Ania Kulwikowska, Monika Ficek, Monika Greszkiewicz, Monika Rynkowska, Teresa Polkowska, Dorota Radomska (Pruszczanie.pl) Karol Kardasinski. Tadeusz Jałoszyński, Agata Żemetro, Magdalena Kołodziejczak, Adam Wysocki, Olimpia Prill, Krystyna Białek. foto Jakub Bąk / Pruszczanie.pl

W trakcie Olimpiady Sportowej rywalizowały drużyny rodzinne w wielu dyscyplinach, atmosfera rywalizacji i ducha fair play była niesamowita, a uczestnicy cieszyli się z aktywności fizycznej i integracji międzypokoleniowej.

 

Radna Monika Ficek, Minister Karol Rabenda, Radna Weronika Chmielowiec / Foto Jakub Bąk / Pruszczanie.pl

Nie brakowało również pięknych występów tanecznych, które zachwyciły widzów, a widownia miała okazję podziwiać talent młodych tancerzy.

Eksplozja Kolorów / Foto Jakub Bąk, Pruszczanie.pl

Oczywiście, największą atrakcją tej niezwykłej imprezy było obsypywanie się kolorami.
To było prawdziwe uczucie wolności i beztroski, które sprawiło, że impreza była niezapomniana. Każdy, kto wziął udział w tym kolorowym spektaklu, z pewnością zabrał ze sobą wspaniałe wspomnienia i pełen energii uśmiech na twarzy.

Foto Jakub Bąk / Pruszczanie.pl

Wieczorem na scenie odbył się koncert zespołu Topky, który dostarczył niezapomnianych emocji swoją energetyczną muzyką. Potem na scenie pojawił się BRO, którego występ porwał najmłodszą publiczność do śpiewu i tańca.

Foto Jakub Bąk / Pruszczanie.pl

Impreza „Eksplozja Kolorów i Międzypokoleniowa Olimpiada Sportowa” była prawdziwym sukcesem, łącząc ludzi w zabawie, rywalizacji i wspólnym świętowaniu.

Organizatorzy: Stowarzyszenie „Przyjaciele Trójwsi” Patronat Honorowy Wójt Gminy Pruszcz Gdański, Wydarzenie było współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Projektu Aktywnie sie 3MAMY oraz Funduszu Sołeckiego wsi Łęgowo i Rusocin.

Dawid Liberacki, Weronika Chmielowiec, Wiktoria Rychter, Alicja Wójcik, Ania Kulwikowska, Monika Ficek, Monika Greszkiewicz, Teresa Polkowska, Dorota Radomska (Pruszczanie.pl) Karol Kardasiński, Magdalena Kołodziejczak, Adam Wysocki, foto Jakub Bąk / Pruszczanie.pl

Galeria

Zapraszamy już za rok.
Redakcja