Niezależnie od okazji, zrobienie komuś trafionego prezentu nie zawsze jest prostym zadaniem. Na znanych portalach ogłoszeniowych pełno jest przedmiotów które były nietrafionymi prezentami. W tym artykule podrzucimy Wam pomysł na niezapomniany prezent dla osoby która jest uzdolniona muzycznie.

Proponujemy vouchery prezentowe na nagrania i kursy w studiu nagraniowym w Gdańsku dla osób które śpiewają, grają na jakimś instrumencie, mają zespół muzyczny lub tworzą muzykę w zaciszu domowym.

VOUCHER NA NAGRANIA W STUDIU TO ZAWSZE TRAFIONY PREZENT

Gdy wybieramy prezent, zależy nam by był on trafiony. Ludzie którzy zajmują się muzyką, niezależnie od tego czy profesjonalnie, czy amatorsko, z czasem chcą zarejestrować to w studiu i mieć pamiątkę dla siebie, rodziny, znajomych lub też zamieścić materiał w internecie. Ponad to możliwość zobaczenia jak działa studio nagrań i produkcja muzyczna “od kuchni” to wielka frajda zarówno dla młodszych jak jak i starszych. Jest to też świetny impuls do tego by rozwijać swoją pasję.

DLA KOGO VOUCHER NA NAGRANIA BĘDZIE DOBRYM PREZENTEM

To idealny prezent dla amatorów i profesjonalistów. Mamy vouchery dla osób które śpiewają, albo grają na jakimś instrumencie. W ofercie są też vouchery na kursy homerecordingu / realizacji dźwięku dla osób które tworzą muzykę w domu i chciałyby podnieść swoje umiejętności.

Vouchery są świetnym prezentem zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Jeśli chodzi o dzieci to z rodzicami przychodzą do nas zdolne dzieci od 12 roku życia, dla których takie nagranie jest niesamowitym przeżyciem i świetną zabawą.

Dla kogo nie będzie to dobry prezent? Z pewnością dla osób które nie mają talentu muzycznego.

DLACZEGO WARTO ZAKUPIĆ VOUCHER W OSSO STUDIO?

Zapewniamy profesjonalną jakość nagrań. Wiele naszych produkcji gościło na antenach stacji radiowych zarówno w Polsce jak i za granicą. Po za tym staramy się żeby atmosfera podczas nagrań była jak najbardziej przyjazna, tak by osoby nagrywające jak najmniej się stresowały. Pomagamy przeprowadzić przez cały proces nagrań osoby które nie mają doświadczenia w nagrywaniu w studiu i służymy dobrymi radami. 100% naszych klientów wychodzi ze studia zadowolonych.

Vouchery oraz porady jaki voucher dla kogo wybrać, znajdą państwo na stronie:
https://ossostudio.pl/sklep/