Dziś zapraszamy na spotkanie, BIZNES PO KASZUBSKU w dniu. 16.XI.2017. w godzinach  11:30 do 15:30 w Hotelu Olimp w Wejherowie.

Formuła spotkania przebiegać będzie pod hasłem „…Czym chata bogata…” Jeżeli jesteś więc początkującym przedsiębiorcą i chcesz aby twój produkt lub usługa ujrzało większe grono odbiorców to zapraszamy na spotkanie. Zabierz ze sobą garść wizytówek i entuzjazm.

Biznes po Kaszubsku ma charakter platformy biznesowej dla przedsiębiorców z rejonu Kaszub chcących wejść na rynek trójmiejski. Dla przedsiębiorców z Trójmiasta planujących rozszerzyć działalność na Kaszubach to doskonałe miejsce na zdobycie kontaktów biznesowych. Bilety na spotkanie dostępne są na https://604505-4.evenea.pl/ oraz na dwie godziny przed spotkaniem. Wstęp i opłata za catering i salę konferencyjną będzie przekazana na cele charytatywne Fundacji Wspólnoty Burego Misia oraz Pomorskie Hospicjum dla Dzieci .

Twoja obecność na konferencji jest zgoda na wykorzystywanie Twojego wizerunku. 

Do wygrania w losowaniu wizytówek :

Samochód na weekend z pełnym bakiem, vouchery do Spa Hotel Wieniawa, Vouchery na wycieczki Biuro podróży Itaka, nagrody od Efekt Agency, WBK, ERGO Pro, Baltic Group, Balance świece do masażu, biznesowa sesja zdjęciowa, vouchery do Spa Hotel Olimp, oraz wiele innych cennych nagród od „be the fly girl”, Think Tank Finance, LOUI, Allure Institute Pracownia Lotos, Metamorfoza Seniora, Plichta, PKO, MINI, Biuro Rachunkowe Katarzyna Wróblewska TFF, Fabryka Pary, Reklamowy Gadżet, Laplanta, Kocham Sopot, Biznesnafali.pl, PLAY, Qtravel.pl, Vip Event, IL Gastro.

Biznes tworzą ludzie!!!