Akcja POSADŹ DRZEWO – W PIĄTEK 13-TEGO POSADŹ SOBIE DRZEWO przez Pruszczanie.pl i Fundację Zdrowa Rodzina odniosła sukces, a wszystkie sadzonki zostały rozdane. Dziękujemy Lasy Państwowe za drzewka.

Jacek Wałdoch i Dorota Radomska – Pruszczanie.pl

Celem akcji było zrównoważenie strat ekologicznych spowodowanych drukiem ulotek i plakatów wyborczych, zachęcając mieszkańców do udziału w wyborach i referendum. W ramach wydarzenia, każdy uczestnik mógł odebrać darmową sadzonkę, wspierając tym samym redukcję wpływu na środowisko i zwiększając ilość zieleni w mieście. Organizatorzy udzielili praktycznych wskazówek dotyczących sadzenia i pielęgnacji drzewek, podkreślając, że każdy ma wpływ na stan środowiska i zachęcając do działania na rzecz natury. Akcja stanowiła wyjątkową okazję do wspólnego zaangażowania się na rzecz ochrony przyrody i tworzenia lepszego miejsca dla obecnych i przyszłych pokoleń.

Dziękujemy wszystkim serdecznie za udział w naszej akcji! Wasza obecność i zaangażowanie sprawiły, że to wydarzenie było niezwykłe. Wszystkie sadzonki znalazły nowych właścicieli, co pozwoli na zwiększenie zieleni w naszym pięknym mieście i wpłynie na poprawę naszego otoczenia.

Z ogromną radością informujemy, że nasza inicjatywa nie kończy się na tym wydarzeniu. Będziemy kontynuować nasze starania na rzecz przyrody i zrównoważonego rozwoju. Planujemy kolejne akcje, warsztaty i projekty, które pozwolą nam razem działać na rzecz środowiska i kształtować lepszą przyszłość.

Zachęcamy Was do śledzenia naszych mediów społecznościowych oraz stron internetowych, aby być na bieżąco z naszymi działaniami. Razem, jako wspólnota, mamy ogromny wpływ na kształt naszego otoczenia. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i do zobaczenia na kolejnych inicjatywach!

Jakub Bąk i Dorota Radomska

Serdecznie zapraszamy do wspólnych akcji!

Pozdrawiamy, Organizatorzy: Pruszczanie.pl / Fundacja Andrzeja Kobylarza Zdrowa Rodzina

Dziękujemy wszystkim i szczególne podziękowania dla Andrzeja Kobylarza