CoW Back

Po pierwsze, czym jest Coworking ?
Coworking (też co-working, z ang. pracować razem) to możliwość indywidualnej lub wspólnej pracy w wynajętym pomieszczeniu, wykorzystywana głównie przez tak zwanych freelancerów (wolnymi strzelcami), czyli ludzi z wolnymi zawodami, jak fotografia, dziennikarstwo, copywriting, tłumaczenie, programowanie, malarstwo, grafika, doradztwo i inne zawody, głównie związane z pracą twórczą. Możliwość coworkingu pozwala im na większy komfort pracy niż w domu. Można pracować spokojnie, ale nie samotnie. Centra coworkingowe znajdują się już prawie we wszystkich większych miastach. Z powodu rosnącej popularności coworkingu w Polsce także mniejsze obszary miejskie oraz miasta uniwersyteckie coraz częściej oferują przestrzenie dla coworkingu.

Dlaczego piszemy o CoWorkingu ?
Redakcja Pruszczanie.pl jest to część Fundacji Pruszczanie.pl, której jednym z zadań przyjętych jako priorytety jest stworzenie na terenie powiatu gdańskiego nowych miejsc dla rozwoju małych oraz innowacyjnych biznesów – StartUp – ów. Oferujemy preferencyjne ceny i promocje dla pierwszych gości CoWorkingu.

Do czego pragniemy Was namówić ?
Chcemy Was poprosić o to, żebyście zastanowili się, czy Wy, albo Wasi znajomi, nie potrzebujecie przestrzeni, w której będziecie mogli się rozwijać i pracować. Jeżeli macie wyobrażenie swojego miejsca pracy w CoWorkingu, to czekamy na wszelkie sugestie.

Znajdźcie profil Pruszczańskiego CoWorkingu na Facebooku i polubcie, a wtedy wszystkie nowości będą do Was spływały na bieżąco.
www.facebook.com/inkubatorpruszcz

 

CoW Kwdracik