Policjanci z komendy w Pruszczu Gdańskim poszukują zaginionego Michała Zonka, mieszkańca wsi Grabiny Zameczek. Mężczyzna ostatni raz był widziany przez swojego brata w dniu 02 listopada 2017 roku. Następnego dnia wyszedł z domu i do dnia dzisiejszego nie nawiązał kontaktu z rodziną ani znajomymi. Wszystkie osoby, które widziały Michała Zonka od chwili zaginięcia, bądź znają jego miejsce pobytu, proszone są o kontakt z policją.

Michał Zonek w dniu 03 listopada 2017 roku wyszedł z domu nie mówiąc dokąd idzie. Nikt z domowników nie widział momentu w którym zaginiony opuścił mieszkanie. Od czasu zaginięcia nie nawiązał kontaktu z rodziną ani znajomymi.

Rysopis zaginionego: wzrost około 183 cm, waga ok. 65 kg, szczupła sylwetka ciała, włosy ciemne, krótkie, oczy niebieskie, twarz pociągła, nosi długi, uzębienie pełne. W dniu zaginięcia był ubrany w granatową, pikowaną kurtkę z jeansowymi rękawami, białe buty typu adidas, czarną czapkę z daszkiem Nike.

Wszystkie osoby, które widziały Michała Zonka od chwili zaginięcia, bądź znają jego miejsce pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim, ulica Wita Stwosza 4, tel: 058 78-54- 287 lub najbliższą jednostką Policji pod nr 997.

[mat. prasowe KPP w Pruszczu Gd.]