Policjanci z Pruszcza Gdańskiego szukają sprawców kradzieży karty bankomatowej. Związek z prowadzonym dochodzeniem może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkich którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informacje na jej temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim, szukają sprawców kradzieży karty bankomatowej. Związek z tą sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek prezentujemy. Był widziany jak robił zakupy w dniu 23 października br. po godzinie 15:00 w rejonie obiektów handlowych znajdujących się w Pruszczu Gdańskim
w rejonie ulic Azaliowa i Kasprowicza.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim. Informacje można przekazać telefonicznie prowadzącemu sprawę mł. asp. Krzysztofowi Dercowi, dzwoniąc pod nr 58 78-54-215  lub numer 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.