Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim szukają sprawcy kradzieży do której doszło na parkingu znajdującym się przy stacji benzynowej w Straszynie. Związek z prowadzonym dochodzeniem mogą mieć osoby, których wizerunek publikujemy. Wszystkich którzy rozpoznają osoby z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Policją.
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim, szukają sprawców kradzieży pieniędzy do której doszło 22  maja 2017 roku około godziny 02:00 na parkingu znajdującym się przy stacji paliw w Straszynie. Związek z tą sprawą może mieć dwóch mężczyzn oraz kobieta, których wizerunek prezentujemy. Najprawdopodobniej poruszali się samochodem vw golf oraz motorem.
Wszystkie osoby, które rozpoznają osoby z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim. Informacje można przekazać telefonicznie prowadzącemu sprawę mł.asp. Katarzynie Gazińskiej dzwoniąc na nr 58 78-54- 216  lub na numer 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

 

[mat. prasowe policji]